Historia naszego kantoru zaczęła się w 1997r. kiedy to Anetta Hutek zainspirowana działalnością swojego ojca postanowiła oczarować rynek Koszaliński nietuzinkowym zaangażowaniem i podejściem do walut z całego świata. Niedługo po otwarciu do Anetty dołączył mąż Artur i razem z wielką pasją zaczęli budować rodzinną firmę. Dziś firmą zajmuje się kolejne pokolenie wspierane przez swoich rodziców. Wszyscy razem tworzymy jedyny w swoim rodzaju zespół, który każdego dnia stara się zadbać o swoich klientów, oferując zarówno najlepsze ceny jak i obsługę oraz bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji.

foto2
foto3-new-big

Kantor Koszalin to oparty na tradycjach i rodzinnych wartościach koszaliński salon wymiany walut, spełniający najwyższe standardy jakości oferowanych usług. Z biegiem czasu firma nieustannie się rozwijała. Dodawane były kolejne usługi, takie jak przekazy pieniężne „Western Union”, możliwość płatności kartą, otwarty został drugi oddział naszej firmy. Można u nas również kupić i sprzedać inwestycyjne złoto. Najnowszym osiągnięciem naszej firmy jest ekspansja na rynek skrytek depozytowych, których wynajem oferujemy w nowym punkcie w centrum Koszalina.
Nasza misja od lat jest jasna i niezmienna. Dostarczamy najwyższej jakości usługi finansowe stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i satysfakcje klientów. Zajrzyj do nas a na pewno nie pożałujesz!